KOSMETYCZKI

Kosmetyczki UrsaMinor Story tworzone są z z ręcznie malowanych tkanin, dlatego każda sztuka jest unikatowa i posiada swój niepowtarzalny charakter.

Są to krótkie autorskie serie wzorów.  Możesz wykorzystać je jako kosmetyczkę, piórnik, etui na czytnik, iPad. Doskonale sprawdzają się w podróży jako saszetki na paszport czy najważniejsze dokumenty. Lniane torebki Ursa Minor pomieszczą wszystkie niezbędne na co dzień drobiazgi, które nosisz w swojej torebce – sprawdzą się jako organizer.

Do szycia kosmetyczek wykorzystywane są naturalne tkaniny – len i bawełna.  Len zajmuje w Ursa Minor szczególne miejsce. Jest jedną z najbardziej naturalnych tkanin, wolną od szkodliwych dla organizmu związków, nie powoduje podrażnień oraz alergii. Barwniki, którymi są barwione, malowane czy stemplowane saszetki to nietoksyczne farby wodne. Powstają z dbałością o detale. W środku każdej naszej kosmetyczki wykorzystujemy bawełnianą, dopasowaną kolorystycznie podszewkę – tak by całość tworzyła razem piękny i przyjemny w codziennym użyciu przedmiot.

Wygląd kosmetyczek inspirowany jest naturą i siłami przyrody – morzem, piaskiem, gwieździstym niebem czy kosmosem. Chcemy aby cząstka natury zawsze była z nami.